Mýtus 1: Přednastavené frekvence z CAFLu nebo Dr. H. Clark pomohou ve všech případech a kdykoliv.
Ze zkušenosti víme, že první aplikace mohou přispět k úlevě. Nicméně se potvrzuje, že při opakování stejných frekvencí nebo náhodném výběru frekvencí z CAFLu nebo Dr. Clark se výsledky nedostavují.
Díky tomu se poradci rozdělili na dvě skupiny – jedni bezhlavě nastavují frekvence a plazmují pro plazmování za účelem maximalizace finančního zisku a druzí se z neznalosti a nepochopení od nich odklonili k alopatickým řešením problémů.
Při kontrole klientů, kteří prošli jednou nebo druhou skupinou, zjišťuji, že dochází jenom k potlačení problémů, ale nikoliv k jejich řešení. To se projevuje tím, že to co měl mít klient již odstraněné, zůstává a nadále negativně ovlivňuje jejich zdraví.
Mýtus 2: Výpisy mikrobiálních zátěží z diagnostických přístrojů jsou shodné s reálnou mikrobiální zátěží v těle klienta.
Mikrobiální vzorek byl holograficky fotografován a matematicky převeden do digitální podoby. Z hlediska matematiky v tomto procesu vzniká chyba. Ta způsobí, že výsledná digitální funkce v přístroji je podobná, ale ne zcela shodná s fotografovaným mikrobiálním vzorkem. Na jedné frekvenci můžeme najít vícero mikrobiálních vzorků, a proto není zřejmé, zda vypsaný pojem z digitálního přístroje skutečně odpovídá dané zátěži u klienta. Kromě toho můžou být na stejné frekvenci i neživé zátěže. Ty nelze řešit frekvencemi, ale jedině správně zvolenou detoxikací.
Mýtus 3: Frekvence zátěží zjištěné F-Scanem, „nebo bez zpětné kontroly zaručeně uzdraví klienta.
F-scan generuje číselné hodnoty zátěžových frekvencí, které se při opakování shodují minimálně, a jeho obsluha nepotřebuje jakékoliv znalosti či zkušenosti. Zpětná kontrola u F-Scanu není možná. Po aplikaci jeho frekvencí na plazmovém generátoru můžete F-Scanem zjistit, že narostl počet zjištěných zátěží.
Pokud hovořím s majiteli F-scanu, někteří tvrdí, že kontrolu provádí. I když měří několikrát a zjištěné hodnoty analyzují, nedostávám odpovědi na některé otázky. Například jak odliší živou zátěž od neživé. Proč se uvádí jedna frekvence na konkrétní vir nebo na skupinu parazitů. Nebo jak zkontrolují, zda zjištěná zátěž je již mrtvá a nezůstaly živé zbytky.
Mýtus 4: Tělo reaguje jako Faradayova klec a střeva nepustí frekvence dovnitř.
S tímto tvrzením začala Dr. H. Clark. Zřejmě hledala logické vysvětlení toho, že ne vždy frekvence pomohly. Byla průkopníkem v tomto oboru a otazníků bylo v té době mnohem více, než máme dnes.
Podle odborníka z Elektrotechnické fakulty ČVUT je takové tvrzení chybné. Faradayovou klecí lze filtrovat jen jednu frekvenci a to v závislosti na použitém materiálu a vzdálenosti mezi pruty v mříži. Také buňky v našem těle neobsahují destilovanou vodu, aby se chovaly jako izolant. Tedy frekvence procházejí i přes střeva.
Mýtus 5: Plazmový generátor je horší než Zapper.
Rozdíl je jenom v intenzitě a tím době nutné k aplikaci frekvencí. U Zapperu mám vyzkoušeno, že je ke shodnému výsledku zapotřebí aplikovat jednu frekvenci buď 4x nebo 8x déle.
Mýtus 6: Kdo nedoporučuje MMS nebo CDS je špatný terapeut.
Tyto prostředky sice částečně pomáhají jako dezinfekce a odkyselení, ale při vnitřním užívání si klienti stěžují na problémy. Zjišťuji, že při delším užívání se objevují zátěže na nervové soustavě. Proto namísto těchto prostředků doporučují detoxikační preparáty, které pomohou a přitom nezpůsobí jiné problémy.
Fakt 1: Dlouhodobě ověřené frekvence pomáhají.
Některé klienty jsem kontroloval po pěti i více letech. K odstranění zátěží byl použít Zapper nebo později plazmový generátor. Potvrdilo se mi, že aplikace mých frekvencí splnila svůj účel. Zátěže, které byly tehdy nalezeny, se budˇ neobjevily a klienti necítili tehdejší problémy nebo zůstaly jako Alergeny. To znamená, že nebyla dodělána detoxikace. Byly nalezeny zátěže, které v původní verzi programu nebyly.
Fakt 2: Rychlejší a trvalejší výsledky lze dosáhnout jedině při rozlišení živé od neživé zátěže.
Zátěž zjištěná jakýmkoliv přístrojem je součtem živé i neživé zátěže. Neživá zátěž se skládá z toxinů, alergenů, ale i zátěží vnitrobuněčných, z DNA a to jak cizí tak i naší. Frekvencemi lze zahubit jen živé zátěže a neživé zátěže se dají řešit pouze detoxikací. Tím se zkracuje doba plazmování a šetříme tím Váš čas a peníze.
Fakt 3: Při aplikaci frekvencí je nezbytná správná detoxikace.
Při umrtvení živých zátěží vznikají toxiny, které zaplavují krev. V případě, že aplikujete frekvence a nepoužije správné detoxikační přípravky, můžete mít pocit únavy a slabosti. Navíc se můžete cítit, jako kdyby se Váš stav zhoršil, i když opak je pravdou. Nedoporučuji detoxikační preparáty, které jenom potlačují symptomy. Dávám důraz na to, aby detoxikační prostředky celkově čistily organizmus