
Obecně se předpokládá, že výpisy z diagnostických programů odpovídají živé mikrobiologii. Realita je však jiná.
Text článku v CAFLu o frekvencích byl psán v roce 2009 a informace, tam jsou uvedeny, již ne zcela odpovídají nově nabytým zkušenostem. K opravě textu mne přivedla kritika článku od jiných poradců. A také fakt, že dostupné frekvence z CAFLu nebo jiných zdrojů negarantují jednoznačný výsledek. Dlouhodobé zkušenosti při kontrolních měřeních, které jsme s kolegy získali při aplikaci frekvencí, potvrzují tuto skutečnost. Našim cílem je aplikovat frekvence, který nejlépe pomohou klientům. Za co nejkratší dobu a na dlouhou dobu.
V tabulce s frekvencemi uvádím v záhlaví text – vajíčka, larvy, dospělci. Z hlediska současného poznání jsem došel k závěru, že táto část je chybná. Při zjišťování mikrobiálních zátěží diagnostickými přistoji totiž nemůžeme mluvit o vývojových stádiích parazita a ani o tom, že jakýkoliv přístroj určil, že je tam nějaká mikrobiální zátěž. Co tedy měříme přístroji, když máme ve výpisu řadu pojmů, které můžeme najít v mikrobiologii? V roce 2010 jsem předpokládal, že informace nahraná v programech diagnostických přístrojů je holografický obraz dané mikrobiální zátěže, který je identický s živým organizmem. Skutečnost je jiná.
Většina zjištěných mikrobiálních zátěží se považuje za živé. Realita však bývá jiná. Z hlediska objektivity jsem srovnával výpisy provedené různými přístroji u klientů, kteří aplikovali frekvence buď plazmou nebo Zapperem. Výpisy obsahovaly i několik stránek mikrobiálních pojmů. Při kontrole jsem zjistil, že zátěže byly určeny správně, ale nejevily se jako živé. Tuto skutečnost ověřuji různými preparáty. V takovém případě aplikace frekvencí nepomůže. Řešením je detoxikace. Naší snahou je minimalizovat dobu zbytečného plazmování nebo zapperování, aby klienti neztráceli čas a peníze.
Také je některými poradci zpochybňováno, jak jsem se dostal ke svým frekvencím. S frekvencemi jsem začal experimentovat v roce 2006, kdy ještě nebyly žádné podklady. Byl jsem v té době přesvědčen, že pomocí Zapperu spasím svět a neviděl jsem jeho limity. Pracoval jsem tehdy mimo ČR a kromě nadšení jsem měl po večerech volný čas. Bylo tam mnoho místních lidí s různými problémy. Zkoušel jsem jim pomoci. Frekvence jsem vytipovával a ověřoval, zda fungují. Zjistil jsem, že frekvence, které se mi osvědčily u jednoho, jsem mohl použít u jiného se stejným úspěchem. Konstatuji, že frekvence ověřené v té době jsou stále platné a používám je dodnes. Jen se rozrostla databáze s ověřenými frekvencemi.
Pokud odlišíme při detekci zátěží živou mikrobiologii od neživé, pak se úspěšnost aplikace frekvencí na plazmě výrazně zvýší.
Výsledky mám potvrzeny jak na CT, tak i laboratorně:
- CT:
- Cysty (Echinococcus granulosus)
- Myomy v děloze (Fasciopsis buski)
- Laboratorně:
- Virózy (papillomaviry)
- Kašle (prvoci)
- Baktérie (Staphylococcus aureus, chlamydie, borrelie)
Konkrétní příklady jsou uvedeny na naší www stránce „Ohlasy“.
Další kritika se v článku z roku 2010 týkala toho, že u Trichinelly spiralis je uvedena jedna frekvence pod pojmem vajíčka. Trichinella spiralis je živorodá. To je pravda. Ale zrovna u ní jsem pochopil, že klouzavé frekvence (interval s nastavenou délkou kroku) moc nezabírají. Paní s touto zátěží měla problémy v očích a páteři. Frekvence 404 kHz byla jediná, která se mi shodovala s frekvencemi od Dr. Clark. Paní dva měsíce se Zapperem aplikovala různé způsoby klouzavých frekvencí. Nakonec jsem se rozhodl vytipovat tři pevné frekvence. Zjednodušeně pro vajíčka, larvy a dospělce. Paní přišla po pár dnech nadšená s tím, že problémy ustoupily. Pak jsem jí kontroloval po dvou letech, kdy se zmínila, že má pocit recidivy v oku. Doplnil jsem další frekvenci a problém zmizel. Nedávno, po sedmi letech jsem ji kontroloval znova. Po parazitu žádná památka. Ani na úrovní alergenů. S obdobnými výsledky se setkávám častěji. Běžně zjišťuji, že parazitární zátěže, které byly zjištěny před dvěma, pěti, ale i sedmi lety, se buď u klienta nenachází vůbec, nebo je tam jen informační stopa na úrovni alergenů. V těchto případech je důležité neopominout detoxikaci.
V Biorezonanci 3D kontrolujeme výsledky po aplikaci frekvencí různými diagnostickými přístroji. Používáme Salvii s programem EAM set nebo přístroj VedaPulse, který je nezávislý na osobě poradce. Osvědčilo se nám nejdříve aplikovat frekvence, které pomáhají zahubit mikrobiální zátěže v krvi a lymfatickém systému. Poté se soustřeďujeme na zátěže v nervové soustavě a přitom doporučujeme detoxikaci. Bez detoxikace nedoporučujeme aplikovat frekvence.
Cest k detoxikaci je mnoho. Doporučujeme takové preparáty, které čistí jak krev, tak i alergeny (nečistoty) a nepotlačí jen symptomy. Pokud preparáty čistí pouze krev, pak jsou výsledky z kapky krve vynikající. Při naší kontrole potvrzuji, že výsledky krve se vylepší, ale z celostního pohledu se zhorší hodnoty u položek Alergeny nebo Douglasův prostor (u žen mezi pánevním dnem a dělohou). Doporučujeme proto jen takové preparáty, které čistí jak krev, tak i Alergeny společně s Douglasovým prostorem. Někteří poradci udávají, že lze plazmovat i 10 hodin, pokud to člověk vydrží. Nesrovnává se to s našimi poznatky. Víme, že pokud něco frekvencemi zahubíme, již po hodině nebo dvou je organizmus klienta zahlcen toxiny a ten se cítí unaveně. Odsud vyplývá, že když někdo vydrží deset hodin na plazmě, pak se frekvence minuly účinkem a pro klienta je to ztráta jak peněz, tak času. Také jsme kontrolovali klienty, kteří prošli celonočním plazmováním a ukázalo se, že očekávaný výsledek se nedostavil. Další zkušenosti máme s klienty, kteří byli plazmováni 170 hodin a k tomu měli 150 hodin na Bicomu. Také bez výsledku. U nás se za 25 hodin dostali z problémů.
Někteří poradci doporučují frekvencemi v první řadě odstraňovat plísně. Souhlasíme s tím, že se tyto zátěže objevují velice často, ale příčina zjištěné informační stopy bývá většinou způsobena oslabením organizmu elektrosmogem nebo geopatogenní zátěží. V takovém případě nemá smysl aplikovat frekvence, ale doporučujeme informační preparáty. Výsledky se dostavují. Podobný obraz bývá často i u virů, Plasmodia malarie, chlamydií nebo borelióz. Naší prioritou je najít příčinu a zkrátit dobu při jejím odstranění.
Frekvence dostaly v poslední době několik přívlastků. O jaké jde:
Přesné frekvence
Většinou se pojí s F-scanem. Pro prvotní zjištění zátěží ho lze úspěšně použít. Pokud ještě někdo nepoužil plazmování, pak dochází k úlevě, potlačení symptomů. Bohužel další aplikace přesných frekvencí ztrácí účinnost. Při následné aplikaci F-scanu se zjišťuje stále víc frekvencí, nelze s ním kontrolovat výsledek. Už po půl hodině bývá rozdílný výsledek, aniž by se cokoliv provedlo. Není také zřejmé, zda zjištěná informační stopa představuje živou zátěž nebo je to zátěž od alergenů, které nelze zahubit. Tento názor mi potvrzuje řada majitelů F-scanu. Dostávají se ke mně klienti, kterým byly zjištěny F-scanem zátěže a následně plazmováni. Pokud byla ke konkrétní bakterii přiřazena jedna frekvence, pak by se výsledek mohl dostavit. Ale výpis z F-scanu obsahoval i jednu frekvenci, kterou měl být odstraněn obecný pojem Tasemnice nebo Filárie. Klientům bylo pak tvrzeno, že je jejich problém vyřešen. Z našeho pohledu je takový přístup chybný. Jen Tasemnic je dle knih kolem 5 000 druhů. V našem programu je cca 30 druhů Tasemnic. K zahubení každé aplikujeme od 4 po 9 frekvencí a to různými frekvencemi. Jen tak lze harmonizovat informační stopu jedné konkrétní tasemnice, pokud se nám jevila jako živá zátěž.
Cílené frekvence
Kontrolovali jsme jen pár klientů, kteří aplikovali tyto frekvence na velké parazity. Tito klienti nebyli s výsledky cílených frekvencí spokojeni a při kontrole jsme zjistili, že se výsledek skutečně nedostavil. Zatím nemůžeme hodnotit účinnost těchto frekvencí, neboť nemáme porovnání s někým, kdo tyto frekvence aplikoval a je s výsledkem spokojen. Také nevíme, zda jsou ke kontrole výsledků, kromě subjektivního posouzení, aplikovány i přístroje nezávislé na osobě poradce.
Ověřené frekvence (CAFL)
Od klientů, kteří tyto frekvence užívají, se dozvídáme rozdílné zkušenosti. Některým pomohly a u jiných se minuly účinkem. Několik klientů hodnotilo, že pokud se akce plazmování účastnilo několik klientů, nastávají komické situace, že je pomoženo jiným, kteří šli jako doprovod a u toho, komu mělo být pomoženo, se stav nezměnil. Dalším problémem v CAFLu je fakt, že u položek je napsáno i několik desítek frekvencí a doba plazmování se tím značně prodlouží. I zde platí, že z počátku se dostavují úspěchy, ale později progres stagnuje. Ani opakované užití stejných frekvencí nepřináší úspěch. Bez kontroly a zjištění, čím řešit informační stopu, se nedobereme konce. Někteří poradci pak došli k závěru, že frekvence je tisíckrát zklamaly a odvrátili se od jejich aplikace.
Dlouhodobě ověřené frekvence (Biorezonance 3D)
Kladné výsledky této metody jsou popsány výše. Dáváme důraz na opakovanou kontrolu výsledků, detoxikaci a hlavně na odlišení živé mikrobiologie od frekvencí, které představují alergeny nebo zátěže z úrovně DNA (zlomky cizí DNA, emoce, patogenní pole). U složitějších případů porovnáváme výsledky ze Salvie s přístroji, které jsou nezávislé na osobě poradce (Veda Puls, Oberon aj.). Jen tím odlišujeme zrno od plev. Naší snahou je minimalizovat dobu plazmování pro klienty. Na rozdíl od poradců, kteří propagují pro zdravé klienty aplikovat 60 hodin plazmy a pro nemocné od 180-240 hodin, pohybujeme se u minima kolem 12 hodin a maxima cca 40 hodin. Pokud určíme konkrétní zátěž jako živou (od viru po prvoka), stačí k zahubení zátěže jen pět minut aplikovat jednu naši frekvenci i tam, kde dle CAFLu jsou desítky frekvencí a jejich plazmování trvá i několik hodin s nejasným výsledkem. Pro ty, kteří absolvují zjištění zátěží u nás, a z nějakého důvodu jim nevyhovuje návštěva našeho pracoviště s plazmou, nabízíme doplňkovou službu – zaslání výpisu frekvencí po internetu.
Obecné poznatky pro Vás jako uživatele Zapperu nebo plazmy:
– Rozdíl mezi plazmou a Zapperem je pouze v době použití. Neupřednostňuji jedno před druhým. Pokud chceme jistotu, že výsledek na Zapperu bude shodný s plazmou, pak čas na hubení mikrobiologie (od virů po prvoky) je čtyřnásobný a u parazitů osminásobný. Výhodou plazmy je také skutečnost, že současně se může účastnit více klientů.
– Pokud jste již plazmovali, a obtíže setrvávají, můžeme vám pečlivě zjistit typ zátěže. Pokud zjištěná zátěž není živá, hraje důležitou roli detoxikace (jak na úrovní mezibuněčné, tak i na úrovní vnitrobuněčné).
– Při plazmování ve skupině je důležité, aby nikdo nebyl někým nebo nějakým objektem (např. deskou stolu, laptopem aj.) zakrytý. Jinak se nemusí dostavit kýžený výsledek pro všechny zúčastněné.
– Doporučujeme vám plazmovat jednu pevnou frekvenci maximálně 15 minut. Zdánlivé „vyléčení“ při delší době plazmování se projeví tím, že umrtvené organizmy se z mezibuněčného prostoru dostanou po dalším rozcupování frekvencemi do úrovně vnitrobuněčné.
Pokud používáme frekvence, dostáváme se k praktickému užití kvantové fyziky. Je nutno akceptovat fakt, že pokud cokoliv kmitá, jedná se o frekvence. Je vědecky dokázáno, že elektron, jedna z nejmenších částic atomu, se projevuje buď jako hmota nebo jako vlnění (frekvence). Aplikace frekvencí v celostním přístupu umožní, abychom se ve větším detailu dostali ke zjištění a zahubení živé zátěže (jak mikrobiální, tak i parazitární). Z pohledu celostního přístupu ke zdraví nestačí, abychom se omezili jen na mikrobiologii. Bez analýzy informačního pole, které obklopuje jak živý organizmus, tak i neživou hmotu, se nemůžeme bavit o celostním přístupu. Dle Ajurvédy zahrnujeme do celostního pohledu harmonizaci nervové soustavy. Informace ovlivňuje energii a energie ovlivňuje hmotu. Bez toho nelze správně pochopit a aplikovat frekvence.