Vítejte v Biorezonanci 3D zaměřené na celostní přístup k zlepšení Vašeho zdraví.
Pomáháme jednotlivcům i rodinám s malými dětmi od 3. let k radosti ze zdraví.
V našem biorezonančním studiu kombinujeme kvantovou fyziku s alternativou.
Zázraky nikomu neslibujeme, výsledky našich klientů potvrzují lékařské přístroje.
A samozřejmě mnoho spokojených klientů, jejichž ohlasy si mužete u nás přečíst.

Informace o týmu Biorezonance 3D

Ing. Roman Dlapa, CSc.

Holistická Diagnostika
Harmonizace Psychiky
Cílená Detoxikace
Frekvence Biorezonance 3D

[/vc_column][/vc_row]

Ing. Roman Dlapa, CSc.

Iveta Nurová

Holistická Diagnostika
Cílená Detoxikace
Plazmový Generátor RPZ 14
Cévní terapie BEMER
Zakladatelka studia

Iveta Nurová

Jirka Lahoda

Ozdravné Sebepoznání
Klasická Masáž
Individuální Couching
Dodání vitální energie čchi

Jirka Lahoda

Evžen Paulíček

Fotografie Aury
Výklad k Fotu Aury

Evžen Paulíček

Naší hlavní specializací je diagnostika Vašeho zdraví doprovázena cílenou detoxikací a frekvenční terapií. Preferujete pragmatický, alternativní nebo kombinovaný pohled na Váš zdravotní stav? Můžete si vybrat – rádi Vám vyhovíme. Zdravotní problémy můžete řešit buďto jednotlivě, nebo s celou Vaší rodinou včetně Vašich domácích mazlíčků. Shoda u členů rodiny z mikrobiálního hlediska je do 80 %. Při frekvenční terapii může být zároveň až 5 osob + domací mazlíčci. Při zakoupení zvýhodněného poukazu na více hodin získáte slevu a další bonusy.

Zabýváme se výzkumem informačního (morfického) pole ovlivňující mozek a nervovou soustavu. Zkoumáme, jak lze prakticky aplikovat kvantovou fyziku, jejíž prvky se nachází u kvantového doteku, SRT, EFT, reiki, šamanismu, reconnection i jiných alternativních metod.  Náš cíl je technicky tyto vlivy popsat a vyhodnotit reálné dosažené výsledky.

Ukazujeme cestu jak jednoduchým způsobem harmonizovat Vaše tělo. Naše metoda mentální harmonizace je překvapivě jednoduchá. Lidský i zvířecí mozek přijímá obrovské množství informací. To, čemu se říká intuice, je schopnost mozku tyto informace zpracovat. Intuice může být filtrována nebo blokována rozumem, který vychází ze získaných zkušeností a zděděné DNA. Při tomto procesu máte možnost si odstranit některé bloky a filtry, které potlačují Vaši intuici. Výsledkem naší harmonizace je uvolnění napětí v nervové soustavě. Jednoduše řečeno, rychlé odstranění Vašeho stresu.

Dále nabízíme klasickou masáž, dodání vitální energie čchi, cévní terapii BEMER, couching a fotografii Vaší aury vyhodnocenou zkušeným specialistou. Detaily těchto služeb jsou podrobněji rozepsány níže.

Máte bolení v krku, bolesti břicha, bolesti hlavy (migrénu), bolest zad, bolest kloubů nebo bolest zubů? Trápí Vás kašel, zánět středního ucha, časté průjmy, angína nebo jste pouze nachlazeni? Sužují Vás gynekologické problémy či potíže s prostatou?

Chcete rychle odstranit zlatého stafylokoka, salmonelu, opary, mononukleózu, papilomaviry, viry, chlamydie, borrelie, bakterie, mykobakterie a plísně? Pravidelně cestujete do vzdálených/exotických zemí?

Víte, že toxiny, alergeny, chemické látky, patogenní pole, očkování, těžké a lehké kovy vytváří chronické obtíže, jako jsou alergie, ekzémy, únava a podobně? Potřebujete upravit stav pH ve Vašem těle?

Chtěli byste dosáhnout zvýšení imunity, napravení chybného trávení, zkrácení doby rekonvalescence po operaci nebo vyřešení zdravotních potíží, které Vás sužují?

Máte doma například kočky, psy, králíky, morčata nebo jiné domácí mazlíčky? Bylo Vám řečeno u veterináře, že mají parazity?

Pokud Vás trápí výše uvedené nebo podobné otázky, s tím vším Vám pomůžeme!

Používáme přístroje Salvie s programem EAM set, VedaPulse a GDV kameru, se kterými zjišťujeme Váš zdravotní stav. Je důležité vědět, že zjištěné mikrobiální zátěže z programů jsou podobné, ale ne zcela shodné s živými mikrobiálními zátěžemi. V počítači nemáme laboratoř s živými mikrobiálními vzorky, jen jejich informační stopu. Proto na rozdíl od jiných terapeutů rozlišujeme s pomocí preparátů, zda se jedná o živou nebo neživou zátěž a nakolik je Váše zdraví ovlivněno stresem, který podstatně ovlivňuje výsledky Vašeho měření. Před měřením provádíme jednoduchou a krátkou relaxaci v souladu s Ajurvédou. Po relaxaci se výrazně sníží hodnoty mikrobiální zátěže v těle.

Jen živé zátěže lze zahubit frekvencemi Biorezonance 3D na plazmovém generátoru RPZ 14. Tyto frekvence vytváří a od roku 2006 dlouhodobě ověřuje Ing. Roman Dlapa, CSc. Naše výsledky máme ověřeny jak lékařskými přístroji, tak i laboratorně. Výsledky rovněž potvrzují nejen kolegové, ale i klienti, které jsme kontrolovali po 4 až 7 letech. Díky odbourání stresu a nalezení reálných živých zátěží neaplikujeme zbytečné frekvence. Tím šetříme Váš čas a peníze.

Neživé zátěže řešíme cílenou detoxikací pomocí preparátů, které pomáhají vyloučit z těla toxiny, alergeny, těžké kovy, chemické látky a patogenní pole (elektrosmog, geosmog aj.). Námi doporučené detoxikační preparáty nemají vedlejší účinky a synergicky čistí Vaše tělo. Taktéž můžeme ověřit vhodnost preparátů, které si přinésete.

Některé preparáty mohou pouze potlačovat symptomy a jiné čistí organizmus. Proto doporučujeme pouze takové preparáty, které zajistí čištění organizmu a vzájemně se synergicky podporují.

Příklad výsledků potvrzených na CT: cysty (Echinococcus granulosus) a myomy v děloze (Fasciopsis buski) a laboratorně: virózy (papillomaviry), kašle (prvoci), únava (Staphylococcus aureus, chlamydie, borrelie).

A) Ing. Roman Dlapa, CSc. nebo Iveta Nurová

Chcete se s metodou seznámit? (30 minut)

Nabízíme krátké zjištění zátěží, po kterém se můžete rozhodnout, zda Vám náš přístup Biorezonance 3D vyhovuje.

Chcete zjistit Váš zdravotní stav? (30 minut – 1 hodina)

V krátší verzi Vás můžeme obeznámit s Vaší vitalitou a psychickým stavem. V delší verzi můžete navíc zjistit, jak se Vaše představa o Vašem zdraví shoduje s realitou a jaké skryté zdravotní potíže Vás mohou zatěžovat.

Máte Akutní Problémy (Nemoci)? (1-2 hodiny)

Zaměříme se na zjištění zátěží v konkrétním oslabeném orgánu dle Vaší volby. K plazmování doporučujeme minimálně detoxikační tinkturu na odplavení toxinů.

Chcete Komplexní Řešení Zdraví? (2-3 hodiny)

Komplexně zjistíme Vaše zátěže. Díky podobnosti zátěží u rodin, se doba měření od druhého člena rodiny zkracuje. Taktéž máme zkušenosti i s měřením dětí od 3. let. Pomáháme i klientům, kteří doposud nenašli řešení svého zdravotního problému.

Trpíte psychickým stresem a rádi byste se ho zbavili?

Provedeme Vás krátkou, zato účinnou metodou jak se zbavit stresu. Navíc Vás naučíme, jak si sami můžete kdykoliv později pomoci od stresu.

Hledáte způsob jak zbavit domácí mazlíčky od parazitů?

Na základě doporučení veterinářů, můžeme provést frekvenční terapii plazmovým generátorem RPZ 14 a zbavit Vaše domácí zvířata těchto zátěží. Pokud máte velká zvířata, např. koně, můžeme k Vám s plazmovým generátorem přijet nebo si ho můžete půjčit.

B) Jirka Lahoda

Chcete zrelaxovat své tělo fyzickou nebo alternativní masáží?

Hledáte koučing na Vaší životní cestě?

B) Evžen Paulíček

 Máte zájem o vyfocení Vaší aury?
Vysvětlení Vaší fotografie z hlediska Vašeho zdravotního a psychického stavu.

Průměrná doba plazmování v našem studiu se při komplexní detoxikaci pohybuje mezi 25-30 hodinami, v ojedinělých případech i více. Konkurence nabízí 180-240 hodin jako běžnou dobu plazmování, po které při kontrole klientů zjišťujeme, že problémy jsou řešeny buď částečné nebo dochází i ke  zhoršení zdraví. Pokud aplikujete frekvence, které nejsou ověřeny, očekávaný výsledek se nemusí dostavit.

Po frekvenční terapii se zahubené živé zátěže mění v toxiny. Proto je nezbytné mít několikadenní pauzy mezi každou větší dávkou aplikovaných frekvencí. Bez námi doporučených detoxikačních produktů, které odstraňují toxiny z těla, nedoporučujeme aplikace frekvencí. V případě, že aplikujete frekvence a nepoužijete cílené detoxikační přípravky, můžete mít pocit únavy a  slabosti. Vypadá to, jako by se Váš zdravotní stav zhoršil, i když opak je pravdou.

Po měsíci kontrolujeme Váš progres a zjišťujeme, zda aplikace frekvencí a detoxikace splnila očekávání. K tomu  aktualizujeme další postup při Vaší cestě ke zdraví. Kontrola trvá obvykle hodinu a rozsah doporučených preparátů na dočištění bývá  poloviční.

Pokud Vás náš obor zaujal, pořádáme přednášky, které naleznete v blogu v kategorii přednášky.

Kolegové uvedeni níže jsou osvědčení členové Klubu Biorezonance 3D. Jako terapeuti umějí rozlišit mezi živými a mrtvými zátěžemi, a tudíž Vám mohou poskytnout kvalitní a přesnou diagnózu Vašich zátěží. Navíc nefalšovaně mají dlouhodobě ověřované frekvence Biorezonance 3D, se kterými Vám mohou pomoci od živých zátěží.

Jiří Varyš

České Budějovice
+420 728 225 444
jvarda@seznam.cz
Plazmový Generátor ČB

Hana Bártová

Klatovy
+420 606 828 402
hbartova@1zapper.cz
Zapper Centrum Klatovy

Jana Schwarzová

Jindřichův Hradec
+420 702 060 307
schwarzova.jana@centrum.cz
Ráj Zdraví

Ing. Šárka Maříková

Jablonné nad Orlicí
+420 777 889 191
poradenstviprozdravi@email.cz
QM Tronic

Jiřina Filipová a Milan Brázda

Praha 3
+420 773 606 023
jir.filipova@seznam.cz

Milan Dvořák

Dobruška
+420 494 320 316
centrumzdravidobruska@seznam.cz
Centrum zdraví Dobruška

Hlavní oblasti zaměření Biorezonance 3D

Holistická Diagnostika

Holistická Diagnostika

Pohled Celostní Medicíny

Zjištění konkrétní zátěže v těle. Postupujeme od obecného k detailům. Rozlišujeme, zda zátěž je živá nebo neživá a podle toho doporučujeme aplikovat frekvence nebo detoxikaci. V rámci diagnostiky se zabýváme harmonizací nervové soustavy, zjištěním stavu biochemie v těle (trávení, zátěž od kovů, stav pH, hormonální soustava) a vlivu geosmogu + elektrosmogu.

Harmonizace nervové soustavy a odstranění stresu ajurvédou

Harmonizace Psychiky

Odstranění Stresu dle Ajurvédy

Emoce oslabují imunitu. V úvodu doporučujeme harmonizovat nervovou soustavu, aby do popředí vystoupily reálné zátěže. Naučíme Vás, jak pozitivním myšlením odbouráte mnohé měřitelné pseudozátěže na úrovni mikrobiologie. Harmonizace nervové soustavy je v souladu s principy ajurvédy. Změny na úrovni stresu lze prokázat přístrojem nezávislým na osobě terapeuta.

[/vc_column][/vc_row]
Cílená Detoxikace

Cílená Detoxikace

Individuálně Šitá na Vás

Zjišťujeme mezibuněčné a vnitrobuněčné zátěže (vliv očkování aj.). Mnoho preparátů čistí krev, ale nečistoty z krve se usadí jinde v těle. Takové preparáty nedoporučujeme, protože z počátku se klient cítí lépe, ale problém zůstává a je odložen. Doporučujeme pouze vhodné preparáty, které komplexně čistí organizmus.

Aplikace Dlouhodobě Ověřených Frekvencí Biorezonance 3D

Aplikace Frekvencí

Zapper a Plazmový Generátor RPZ 14

Pokud jsou zjištěny živé zátěže, nabízíme aplikaci frekvencí dlouhodobě ověřovaných frekvencí Biorezonance 3D. Tyto frekvence jsou průběžně ověřovány od roku 2006 a zaručují výsledky při hubení živé mikrobiální nebo parazitární zátěže. Navíc je to pohodlné a v kombinaci s naší diagnostikou Vám to šetří nejen čas, ale i peníze.

[/vc_column][/vc_row]
Energetická Masáž

Ozdravné Sebepoznání

Cesta k Vědomému Sebeléčení

Dotyková alternativní terapie, při které si klient znovu uvědomuje na fyzické, mentální, pocitové rovině celku a částí svého těla. Taktéž se harmonizuje energetické tělo klienta a dojde k jeho sebereflexi na různých rovinách, včetně roviny vlastní duše. Tímto propojením se znovu nastartují přirozené regenerační procesy, které mohou uzdravit i inkarnační nepříjemnosti.

Klasická Masáž

Klasická Masáž

Reflexní a Olejové Masáže

Relaxační masáže na vyhřívaném lůžku. Masíruje se celé tělo – záda, nohy, ruce a šíje. Taktéž se nabízí možnost masáže svalů v pánevní oblasti (zadek a kyčle). Je možnost vlastní volby emulzí nebo oleji. Při reflexní masáži chodidel je klient pomocí olejů masírován v křesle. Klasická masáž neposiluje svaly, ale pomáhá od bolesti prokrvením a vybalancováním svalových skupin.

[/vc_column][/vc_row]
B3DCouching

Individuální Coaching

Životní Koučink ke Spokojenosti

Poradenství, při kterém klient s pomocí životního postoje a vlastní vnitřní autority nachází radost, štěstí a rozvoj sebe v životě (malý cíl). Jakmile tímto způsobem klient dosáhne svých cílů, je mu následně pomoženo k velkému cíli – nalézt své místo v životě – a tím dojít k plnohodnotné spokojenosti.

Fotografie Aury

Fotografie Aury

Analýza Zdraví, Psychiky a Duše

Aura je energetickým součtem všech prožitků a zkušeností člověka na úrovni materiální, duchovní, mentální a emoční. Fotografie zachycuje horní polovinu těla. Na fotce je možné vidět vitalitu přes velikost energetické schránky a jednotlivý stav 1.-7. čakry. Při analýze Vaší fotografie budete informováni o odrazu Vašeho veškerého životního stylu a jeho významu pro Váš další osobní vývoj.

[/vc_column][/vc_row]
Pronájem Přednáškové Místnosti

Pronájem Místností

Prostory na školení, semináře, přednášky a kurzy

 • Pronájem místnosti s kapacitou 25-30 osob
 • Prostory pro školení k dispozici pondělí-neděle 8:00-23:00
 • Reprezentativní klimatizované prostory v dostupné lokaci
 • Možnost pronájmu projektu (HD 1920×1080)
 • Rychlé WI-FI připojení a magnetická tabule
 • Výborná káva, čaj a chlazené nápoje k dispozici (nad rámec)
 • Cenově výhodné – hodina od 400,- Kč viz stránka Ceník
Přednášková Místnost Biorezonance 3D
Přednášková Místnost Biorezonance 3D
Přednášková Místnost Biorezonance 3D

Kontaktní informace

Přístup k nám je bezbarierový. Výtah na přízemí vede přímo na naše patro. Pokud plánujete cestu autem, můžeme Vám rezervovat v našem areálu parkovácí místo. V případě, že použijete Pražskou MHD, dostanete se k nám tramvají, autobusem a metrem. Podrobnější informace a objednávací formulář jsou uvedeny níže nebo na stránce Kontakt.

Zde se můžete objednat:

  Vaše Jméno a Příjmení*

  Váš Email*

  Vaše Mobilní číslo*

  Vaše zpráva

  [/vc_column][/vc_row]

  Kde nás najdete:

  Telefon recepce Biorezonance 3D:
  +420 773 523 007

  Adresa:

  Karlovo Náměstí 288/17
  4. patro, Praha 2

  Mapka:
  (Ťukněte na ni pro zvětšení a mimo pro zavření)

  Jak se dostat k Biorezonanci 3D