Ing. Roman Dlapa, CSc.

Ing. Roman Dlapa, CSc.

Můj otec byl ke konci života vězněm ve svém těle. Měl těžkou formu Parkinsonovy nemoci a nemohl jsem mu pomoci. Proto jsem začal hledat způsob, jak se tomu v budoucnu vyhnout.

Záleží jen na nás, zda si tělo necháme zanést negativními vlivy a orgány těla ztratí svou funkci. Máme také možnost se aktivně podílet na jejich odstranění. Prevencí zvýšíme svou imunitu a pocit pohody.

Biorezonance je metoda, jak najít a odstranit problémy, které nám brání být fit. Od roku 2005 používám Salvii a EAM set. Zátěže u klientů sleduji buď komplexně, nebo se zaměřuji na konkrétní problém dle Vašeho požadavku.

Při měření považuji za důležité odlišit živou zátěž od neživé. Bez toho dochází k chybné interpretaci zjištěných zátěží. K živým zátěžím řadím mikrobiální a parazitární zátěže. Od roku 2006 dlouhodobě ověřuji frekvence, které aplikuji na zahubení živé zátěže v těle klienta. Neživé zátěže jsou psychické, toxiny, alergeny a v neposlední řadě jde o vliv patogenních polí. K jejich odstranění nabízím detoxikační nebo informační produkty.

Holistická Diagnostika
Harmonizace nervové soustavy a odstranění stresu ajurvédou
Cílená Detoxikace
Aplikace Dlouhodobě Ověřených Frekvencí Biorezonance 3D

☏ +420 739 376 903 ✉ apald@seznam.cz 🏠 Studio Biorezonance 3D