Hana Bártová

Hana Bártová

Dopředu musím klienty upozornit, že nejsem vystudovaný lékař. Studovala jsem ekonomii a podnikala v malo a velkoobchodě. Když se podmínky podnikání změnily, našla jsem si zaměstnání, které využívalo moje kombinační schopnosti a pomáhalo firmám v jejich růstu. Zároveň jsem ale musela řešit svoje zdraví a tak jsem objevila alternativní medicínu a nedostatek jejích provozoven. Téhle mezery na trhu jsem využila a dnes provozuji detoxikační centrum. Za několik let jím prošlo už několik stovek klientů s větším, či menším úspěchem. Také jsem zjistila, že dnes spoléhat na to, že mi někdo pomůže sám od sebe a převezme na sebe zodpovědnost za můj zdravotní stav je nesmysl. Nikdo nechce za nic zodpovídat a zvláště ne za to na co máme sami největší vliv. Vyzkoušela jsem si to na příkladu s účetnictvím. Několika mým daňovým poradcům bylo úplně jedno, kolik zaplatím FÚ a jestli to bude včas. Také na příkladu s právními zástupci. A u lékaře? Bohužel nikdo z nich nemůže přemýšlet z pohledu celostní medicíny. Takže každý chvilku, tahá pilku a pacient ať si poradí sám. Budeme muset všichni přijít na to, jak si pomůžeme sami. Já mám tu výhodu, že jsem si tuhle cestičku už trošku prošlapala. Určitě nebudu schopná pomoci každému, ale minimálně Vám otevřu oči a ukážu cestu, kterou jsem prošla. Znám spoustu úskalí hledání zdraví a emočního klidu. Jsem schopná naslouchat a ukázat řešení.

Na vlastní kůži jsem si vyzkoušela působení frekvenčního generátoru a frekvenční terapie a tak chci všem lidem v ČR představit téměř neznámé možnosti posilování imunitního systému, které vedou v drtivé většině k naprosto zásadnímu zlepšení funkcí celého organismu.

Tento způsob vychází z frekvenční diagnostiky,frekvenní terapie a poznatků mnoha vědců např.: Dr. Royala Raymonda Rifa, Dr. Roberta C. Becka, Huldy Regehr Clarkové a dalších. Nabídnu Vám unikátní a velmi účinné postupy, které nastolí v relativně krátké době zdravotní rovnováhu, jež nazýváme ZDRAVÍ.

☏ +420 606 828 402 ✉ hbartova@1zapper.cz 🏠 Klatovy 🔗 http://1zapper.cz/