GDV Kamera
  • Sportujete? Chcete průběžně monitorovat zlepšení Vaší výkonnosti?
  • Chcete rychle zjistit stav Vašeho organizmu a úroveň Vašeho stresu?
  • Chcete odbourat stres a zjistit jaký to mělo dopad na Váš organizmus?
  • Zajimá Vás jaká je odolnost Vaší nervové soustavy proti stresu?
  • Zabýváte se ajurvédou? VedaPulse zobrazí vztah mezi prvky Vat, Pit, Kaf a na základě této informace vyhodnotíme Váš stav.
  • Jste instruktorem jógy nebo jiného sportovního odvětví? Můžeme zjistit stav Vašich cvičenců před a po tréningu.
  • Vlastníte Salvii? Chtěli byste zjistit, nakolik jsou Vaše výsledky shodné s přístrojem nezávislým na terapeutovi? Můžeme Vám tento přístroj poskytnout a zaučit Vás.

VedaPulse ověřuje vitalitu a hladinu stresu

VedaPulse je lékařsky certifikovaný přístroj vyvinutý v Rusku. Analyzuje tepové frekvence a tím diagnostikuje Váš momentální psychický a fyzický stav. Princip měření vychází z Ajurvédy. Výsledky měření srovnávají vztah mezi prvky Vat, Pit, Kaf a na základě této informace vyhodnotí Váš stav. Také zjistíme, jak jsou zatíženy Vaše orgány v těle a v jaké kondici je vaše nervová soustava.

GDV aura
GDV ukázka normální aury a rozpadající se aury při stresu.

Na základě zjištěných informací, doporučíme vhodná opatření, která pomohou harmonizovat nebo zlepšit Váš fyzický a psychický stav. Měření samo o sobě je rychlé a po pěti minutách můžeme vyhodnotit výsledek. Pokud z vyhodnocení vyplyne, že jste ve stresu, nabízíme harmonizaci nervové soustavy. Technicky jde o formu rychlé meditace, při které se většina klientů uvolní. Opětovným 5-minutovým měřením zjistíte, nakolik stres negativně ovlivňoval Váš organizmus.

Abychom objektivně vyhodnotili Váš zdravotní stav, používáme k měření Salvií také přístroj VedaPulse, který je nezávislý na osobě terapeuta.